Kdo jsem

Jsem brněnský holič a kadeřník. Prošel jsem řadou vyhlášených podniků, založil jsem nezapomenutelnou Stříhárnu, kterou jsem vedl 5 krásných let. A nyní přicházím se zcela novým konceptem.
 
Vystudoval jsem operní zpěv a hru na klavír, nicméně kariéra průměrného muzikanta mě nikdy nelákala. Naopak, chtěl jsem být v něčem výjimečný. Protože jsem svou výjimečnost neviděl ve vysokých školách, hledal jsem jinde. „A hele, výuční obor kadeřník, to zkusím, třeba mě to bude bavit!“ Bavilo. A tak jsem se stal vynikajícím Holičem vlastně úplnou náhodou.
 
Zajímají mě osudy mých zákazníků a jsem rád, že mohu být jejich součástí.

Kariéra

volné křeslo

Hledáš místo, kde budeš stříhat jako bůh? Přidej se k nám do „Alkoholičství“!

Nabízíme křeslo, které ti zajistí nejen prestiž, ale i možnost vydělávat si na vlastní pěst. Za pouhých 10 000 Kč měsíčně získáš přístup přes 200 hodin měsíčně k jednomu z křesel – ideální pro ty, kdo mají rádi svobodu a nebojí se jí využít.

Co od tebe očekáváme? Hledáme někoho, kdo:

  • Má ruce na holení, stříhání, nebo třeba i barvení – jsme otevřeni všemu.
  • Komunikuje jako stříbrný řečník, ale umí i naslouchat.
  • Má zkušenosti z oboru a ví, že holicí strojek není jen na stříhání ovcí.
  • Je spolehlivý, ať už jde o termíny nebo o umění ostříhat.

A co je nejlepší? Všechny platby za obsluhu klientů si necháváš! Ano, četl/a jsi správně, podniku nic neodvádíš. Nepreferujeme pohlaví, pokud splňuješ výše uvedené, jsi u nás vítán/a!

Tak co, přijdeš k nám udělat život veselejším a vlasy krásnějšími? Ozvi se nám a staň se součástí našeho veselého, ale profesionálního týmu!

Kontaktuj nás a stříhej do toho s námi!

Kontakt